portrét kadeřnice lenkyKadeřnice Lenka Králová hned po ukončení oboru začala pracovat jako mobilní kadeřnice a zároveň odmaturovala v oboru podnikání. Pro získání dalších zkušeností přesídlila na několik let do Brna, kde se naučila kvalitním technikám a vytvořila si nové konexe a možnosti spolupráce. V roce 2015 si Lenka splnila svůj sen a otevřela si vlastní Salon Lenka Králová na náměstí v Přibyslavi. Součástí salonu je také pedikúra.

Po celou dobu své kadeřnické praxe se Lenka neustále vzdělává a zdokonaluje svůj kadeřnický um, účastní se seminářů a dalších akcí u nás i v zahraničí. V roce 2015 se Lenka dostala až do finále mezinárodní kadeřnické soutěže AICHI.

Svoji práci Lenka fotografuje buď sama nebo ve spolupráci s profesionálními fotografy. Také spolupracuje s akreditovanými vizážistkami a s profesionální pedikérkou.

Lenka pracuje výhradně s profesionální kadeřnickou vlasovou kosmetikou netestovanou na zvířatech, převážně s Londa Professional. V práci je pro Lenku nejdůležitější zejména individuální přístup, profesionalita a spolehlivost.
Kvalitní vlasová kosmetika (šampony, péče atd.) je pro vás k dispozici a k zakoupení včetně individuální konzultace v Salonu Lenka Králová. 

Pokud máte zájem o mé služby, stačí mne kontaktovat na mobil a společně se domluvíme na vhodném termínu.

 

 

 logo_londa  wella
 tangle teezer  ghd_0141-670x445